• ارتودنسی

• ترمیمی و زیبایی

• درمان ریشه

• پـروتــز

• جراحی

 عمل سفیدکردن دندان ها با استفاده از مواد خاص (پراکسید هیدروژن یا هیدروژن کاربامید) که به داخل ساختار کریستالی مینای دندان نفوذ کرده و رنگیزه‌های رسوب کرده در بین هرم‌های مینایی را اکسید می‌نماید. میزان سفید شدن دندان‌ها بسته به جنس و نوع دندان‌ها بین ۲ تا ۴ درجه می‌باشد. طبق بیانیه انجمن دندانپزشکی آمریکا، عمل سفیدکردن دندان‌ها در صورتی که تحت نظارت و تجویز دندانپزشک باشد، هیچ‌گونه اثر سوئی نخواهد داشت.

 لایه بسیار نازکی از جنس چینی است که جهت اصلاح رنگ، فرم و موقعیت دندان‌ها، بر روی سطح بیرونی آنها قرارگرفته و ظاهری بسیار زیبا و جذاب به دندان‌ها می‌بخشد. این درمان حداقل در دو جلسه انجام می‌پذیرد. لامینیت کامپوزیتی: این روش درمانی در یک جلسه انجام شده و نیاز به قالب‌گیری و لابراتوار ندارد. مواد زیبایی بدون هیچ‌گونه تراش دندان، مستقیماً روی سطح مینا قرار می‌گیرد. این عمل نه تنها آسیبی به مینای دندان نمی‌رساند بلکه حتی به عنوان یک لایه محافظت کننده (در مواردی مانند ساییدگی، شکستگی و لب‌پریدگی، ترک‌های ریز و یا تحلیل سطح دندان) عمل می‌کند. موارد کاربرد: – اصلاح خط لبخند – سفید‌کردن دائمی دندان‌ها – بستن فاصله بین دندان‌های قدامی – اصلاح نامرتبی دندان‌ها

افرادی (مانند هنرمندان یا سیاستمداران) که به زیبایی چهره خود حساس بوده و یا با وجود ناهنجاری دندانی و تمایل زیاد برای درمان ارتودنسی، از دیده شدن وسایل آن در دهان خود ناراضی هستند، می‌توانند از درمان ارتودنسی پیشرفته شامل «براکت‌های سرامیکی، شیشه‌ای یا همرنگ» و «اینویزالاین یا شفاف» استفاده نمایند.در این روش از براکت‌های سرامیکی همرنگ دندان‌ها استفاده می‌شودکه با قرارگیری سیم‌های همرنگ، نامرئی بودن آنها کامل‌تر شده و باعث جلب توجه کمتری نسبت به براکت‌های استیل می‌گردد.